O společnosti

Společnost TOM service s.r.o. vznikla v roce 1991. Její hlavní náplní byla obchodní činnost v oblasti náhradních dílů pro automobilovou dopravu, opravy autoagregátů a renovace brzdových a třecích segmentů.

K rozšíření obchodních a opravárenských aktivit došlo v průběhu roku 1998, kdy se součástí firmy stalo bývalé ČSAD Technický a zásobovací závod Holice.

Společnost tak navázala na dlouhodobé zkušenosti v zakázkové výrobě, opravách nákladních a přípojných vozidel, autobusů a prodeji náhradních dílů.

Zejména dlouholeté zkušenosti z výroby speciálních návěsů na přepravu těžkých hutních materiálů, velkoobjemových návěsů pro přepravu sypkých materiálů a nízkoložných návěsů JUMBO s řadou modifikací byly rozhodující pro rozšíření výrobní činnosti společnosti se zaměřením na oblast lesního hospodářství spojeného s odvozem dřeva.

Výsledkem je široká výrobková řada návěsů TOM, montáž hydraulických jeřábů a nástaveb LIGHT včetně kompletování lesních odvozních souprav a výroby přívěsů.

Rozšiřující položkou výrobního programu se staly speciální nástavby hákových nosičů kontejnerů, montáže hydraulických rukou pro uživatele přepravních prostředků v oblasti komunální a stavební techniky.

Pro zajištění těchto činností došlo ke zřízení hydraulického centra spojeného s výrobou a opravami hydraulických válců, výrobou hydraulických hadic a dodávkou dalších komponent v této oblasti.

Ve své opravárenské činnosti společnost realizuje široký rozsah služeb všem uživatelům dopravních techniky se zaměřením na opravy nákladních, užitkových a přípojných vozidel tuzemských i zahraničních značek, včetně oprav autobusů.

Vzhledem k trvale se rozšiřujícím trendům modernizace vozového parku jsou pro servisní a opravářské práce využívány nejnovější měřící a digitální přístroje a technologická vybavení.

Průběžně proškolovaní specialisté - servisní pracovníci - zajišťují seřízení geometrie řízení a náprav, seřízení celých vozových souprav a rovinnosti rámů, kompletní diagnostiku a načtení skrytých závad řídících jednotek na vozidlech s následnou opravou a další odborné práce, které jsou nezbytné pro kvalitní servis. Jednou z nich je montáž, servis a ověřování analogových a digitálních tachografů v působnosti autorizovaného metrologického střediska.

Ve své obchodní činnosti společnost systematicky řeší rozšiřování sortimentu náhradních dílů pro nákladní, užitková a přípojná vozidla tuzemské výroby včetně vyspecifikovaných náhradních dílů pro zahraniční vozidla.

Obchod je zajišťován formou velkoobchodu a maloobchodu spojeným s rozvozem dílů a prodejem ve vlastních prodejnách, kde nabízí náhradní díly a příslušenství pro nákladní a osobní vozidla a pro autobusy.

Rozšiřující službou je prodej návěsů a přívěsů značky FLIEGL, oplenů a klanic ALUCAR, závěsných zařízení a bloků s podjezdovou ochranou RINGFEDER.

Vybrané zboží lze nakoupit rychle a pohodlně prostřednictvím elektronického obchodu.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat komplexní služby směřující ke spokojenosti zákazníků.


Kontakt

TOM service s.r.o.
Platěnice 56
530 02 Moravany
Tel.: 466 009 311
info@tomservice.cz


Prodejna v Holicích otevřena:
Po-Pá: 7:00-16:00


Servis otevřen:
Po-Pá: 7:00-16:00
So: 8-12 předem po dohodě


Další údaje »


TOM
service s.r.o. - netfirmy.czNávěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů -
netfirmy.czTOM service s.r.o. Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS