Výroba

Klanicové návěsy TOM si získaly dobrou pověst mezi uživateli především svou spolehlivostí. Pro aktuální modelovou řadu je navíc typický i výhodný poměr mezi celkovou a provozní hmotností. Rám je vyroben z kvalitní vysokopevnostní oceli, pro nástavbové celky se využívá převážně materiálů z lehkých slitin. Naše návěsy získaly evropskou globální homologaci.

TOM service, kromě samotných přívěsných vozidel, vyrábí a montuje i různé druhy nástaveb. Jsou určeny na vozidla tažná i přívěsná a to jak z vlastní produkce, tak i od dalších výrobců. Jsme tedy schopni vám dodat nejen jednotlivé vozidlo, ale i kompletní soupravu, přesně podle vašich představ.

Ochranný rám za kabinu

Zařízení určené pro vozidla, která buď sama přepravují tyčovitý materiál (tj. např. klády), nebo pro tahače návěsů (bez HNJ), které takový náklad přepravují a přitom nemají přední čelo.

Oplen TOM 3

Produkt určený pro nástavby lesovozů. Do stejné kategorie příslušenství patří ještě opleny řady TOM 1 a TOM 2.

TOM NR 39.24.01

Vlajková loď mezi návěsy TOM service. Proměnlivá délka zlepšuje manévrovací schopnosti ještě nenaloženého vozidla, což jistě oceníte například na místech, která neposkytují dostatek prostoru k otáčení.

TOM NR 35.20.01

Návěs vyvinutý s důrazem na jednoduchost. Díky zvolené koncepci sice neodveze takový objem jako jiné návěsy TOM, ale za to může nabídnout lepší manévrovací schopnosti a nižší pořizovací náklady.

TOM NR 39.24.02

Návěs vyvinutý s důrazem na nízkou hmotnost. Díky zvolené koncepci sice nemá tak dobré manévrovací schopnosti jako jiné návěsy TOM, ale za to je schopen odvézt více nákladu.

TOM NR 42.27.01

Návěs splňující požadavek na větší univerzálnost. Díky své konstrukci je kromě standardních výřezů schopen odvézt také 1 m dříví, ale i další sortiment vyžadující podlahu, například palety a podobně.

TOM NR 42.27.02

Návěs odvozený z úspěšného modelu TOM NR 39.24.01 postaveného na principu proměnlivé délky rámu. V porovnání s ním je sice těžší, ale také delší a má i vyšší povolené zatížení náprav.

Nástavba TOM N1 02.01

Klanicová nástavba s posuvnými nosníky, předním čelem a hydraulickým nakládacím jeřábem. Přesná konfigurace záleží na konkrétních požadavcích zákazníka.

Skříňová nástavba

Možnost montáže na přívěsné vozidlo typu návěs / přívěs, ale i na tažné vozidlo libovolného výrobce. Konfigurovatelný interiér, postavený na míru vašim požadavkům.

TOM NR 35.29.20 R

Dvouosý návěs nákladní speciální klanicový s řízenými nápravami pro přepravu dřevní hmoty od délek 2 m. Celková hmotnost: 35 000 kg, rozměry (v x š x d): 4000 x 2550 x 9876 mm.


Kontakt

TOM service s.r.o.
Platěnice 56
530 02 Moravany
Tel.: 466 009 311
info@tomservice.cz


Prodejna v Holicích otevřena:
Po-Pá: 7:00-16:00


Servis otevřen:
Po-Pá: 7:00-16:00
So: 8-12 předem po dohodě


Další údaje »


TOM
service s.r.o. - netfirmy.czNávěsy, cisterny, podvalníky, valníky, nosiče kontejnerů -
netfirmy.czTOM service s.r.o. Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS